Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Obydwaj byli poszukiwani
Wczoraj (17.02.) na ulicy Stadionowej policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego legitymowali 27-letniego mieszkańca powiatu płockiego. Z policyjnego systemu wynikało, że mężczyzna jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.
W trakcie czynności okazało się, że 27-latek posiada przy sobie narkotyki, więc został zatrzymany. Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zostanie mu ogłoszony zarzut posiadania środków odurzających, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
To nie był jedyny poszukiwany zatrzymany przez policjantów tego dnia. Dwie godziny później, ten sam patrol zatrzymał 38-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć zastępczą karę pozbawienia wolności. Sochaczewianin trafił do policyjnego aresztu i dzisiaj zostanie doprowadzony do wskazanej placówki penitencjarnej.
st. asp. Agnieszka Dzik